Decydując się na sprzedanie nieruchomości, należy wiedzieć, jak stworzyć atrakcyjne otoczenie w swoim domu oraz napisać ogłoszenie zachęcające potencjalnego nabywcę mieszkania w Janikowie.

Uprzątnij swoje mieszkanie! To sprawa “być albo nie być”

Zadbaj o porządek swojego mieszkania na sprzedaż Janikowo na czas przyjazdu zainteresowanych jego kupnem!
Pod żadnym pozorem nie zostawiaj na wierzchu brudnej bielizny, nie rozrzucaj ubrań, poukładaj buty w przedpokoju i nie rozwieszaj prania na czas przybycia klientów. Widok śladów codziennego użytku może skutecznie odebrać ochotę na dalsze zwiedzanie mieszkania. Ta sama sytuacja co do zapachów dochodzących z kuchni – jeśli tego chcesz, zadbaj o to, by zapach gotowanych potraw przywodził na myśl domowe wytwory, z ciastem lub z syropami owocowymi – w innej sytuacji postaraj się, by kuchnia pozostała neutralna przed przyjazdem kupujących i nie gotowano w niej zbędnych potraw, które odstraszają zapachem.

Drobne prace remontowe są warte ich zrobienia

Zniszczone wyposażenie domu nie zachęca do zakupu. Stary, zużyty sprzęt odstrasza osobę zwiedzającą mieszkanie. My, jako mieszkańcy, przywykliśmy do pewnych rzeczy, które jednak mogą okazać się “piętą Achillesową” naszej oferty. Odchodzący tynk od ścian, zdarte tapety, wyszczerbione deski w podłodze i schodach, zabrudzone kafelki, uszkodzenia mebli, plamy na ścianach i meblach – te i inne drobne uszczerbki łatwo rzucają się w oczy. Ich naprawa nie wymaga dużo pieniędzy, a za to przyczynia się do poprawy wizerunku mieszkania.

Mieszkania Janikowo

Zadbaj o porządne zachowanie swoich pupili

Postaraj się, by zabawki Twojego zwierzęcia nie były porozrzucane po mieszkaniu (ani jego pokarm, kości, karma). Z mebli zetrzyj ślady kocich włosów, pozbądź się sierści, zapachu zwierzęcia z mieszkania Janikowo. Nigdy nie wiesz, czy klienci nie są przypadkiem uczuleni na zapach Twojego pupila. Na czas odwiedzania mieszkania być może lepszym rozwiązaniem będzie upewnienie się, że zwierzak trafi w odpowiednie ręce naszej rodziny bądź znajomych. Po jego oddaniu, odkurz kanapy i fotele oraz swoje ubrania, by nie pozostawić na nich śladów sierści.

Dzięki tym prostym trikom, nabywcy będą znacznie bardziej zachęceni do kupna Twojego mieszkania w Mogilnie, a Twoja oferta zyska uznanie w ich oczach!