J U L K A w T V
NOWE odcinki serialu M jak Miłość już od 01 września 2014r. na antenie TVP 2 !

Dowiedz się więcej: info * strona * foto


Najnowsze fotografie
Ekspedycja Cartoon Network
Ciemne jaskinie, rozległe lasy i rwące rzeki, to przepis na niezapomnianą przygodę. Warszawski Fort Sokolnickiego za sprawą Ekspedycji Cartoon Network stał się bawarskim lasem pełnym przygód, łamigłówek oraz sportowych wyzwań. "To program dla całej rodziny i zdecydowanie najlepsza propozycja tego sezonu" - zachęcał do oglądania prowadzący - Marcin Mroziński. Program "Ekspedycja CN" to nowoczesna wersja znanych podchodów. Każda z drużyn dostaje współrzędne geograficzne, które doprowadzą ją do kolejnego zadania. Każdy test sprawdzi wiedzę ogólną, techniczną lub umiejętności sportowe. Najlepsza drużyna ma szansę zdobyć złoty medal i wymienić go na nagrodę pieniężną, która pozwoli spełnić największe marzenie drużyny. Już w najbliższy piątek 17 października o 18:25 na antenie Cartoon Network emisja pierwszego odcinka! Źródło: AKPA.pl

BARTEK - modne buty nie tylko dla najmłodszych
W sklepach na dobre zagościły już jesienne i zimowe kolekcje. Wszak z dnia na dzień aura przypomina nam, że lato właśnie się skończyło. Czas pomyśleć o butach odpornych na jesienne słoty oraz ocieplanych na zimowe mrozy.

Kupując buty, warto zadbać nie tylko o ich wygląd zewnętrzny ale także o komfort naszych stóp. Jesienne i zimowe buty muszą spełniać szereg wymogów w tym zakresie a zwłaszcza buty produkowane dla dzieci.

Buty BARTEK to nie tylko wysoka jakość i funkcjonalność oferowanego obuwia. To również ciekawe i modne wzory. BARTEK z pewnością trafi w gusta nie tylko najmłodszych dzieci ale także trochę starszych, czy nawet .. młodzieży. Przekonała się o tym niedawno – Julia Wróblewska. Mimo, że Julka już dawno nie przypomina małej Michaliny z kultowej komedii "Tylko mnie kochaj", nadal w salonach BARTEK potrafi wypatrzyć dla siebie ciekawe modele butów. Wraz z Julią salon BARTEK w podwarszawskich Jankach, odwiedziły kamery blogStar.pl - zobaczcie jakie modele przypadły Julce do gustu.

Wygenerowano w sekund: 0.04 2,199,573 unikalne wizyty