J U L K A w T V
POWTÓRKI serialu M jak Miłość
sob.; godz. 07:05 - TVP 2 - jeden odc.
niedz.; godz. 06:40 - TVP 2 - dwa odc.
pon. - pt.; godz. 07:05 - TVP 2 - odc. arch.

Dowiedz się więcej: strona * foto

N A J N O W S Z E * F O T O G R A F I E

Julia w serialu M jak Miłość

Julia Wróblewska od 7 lat wciela się w postać Zosi Warakomskiej w jednym z najpopularniejszych polskich seriali "M jak miłość". Julka dołączyła do obsady w 2007r. jako rezolutna 9latka. Mała Zosia pojawiła się w życiu Tomka [Andrzej Młynarczyk] i Gosi [Joanna Koroniewska] nagle, po śmierci swoich rodziców i pozostała na zawsze. Jej obecność i obowiązek sprawowania nad nią opieki, zbliżyły do siebie Tomka i Małgosię i wkrótce wszyscy troję stali się rodziną. Zosia doczekała się brata - Wojtuś. Jednak po kilku latach Gosia postanowiła wyjechać wraz z synkiem do USA i opuścić rodzinę. Zosia i Tomek pozostali sam. Jak dalej potoczą się losy tych bohaterów ? Czy Zosia również wyjedzie do Stanów ? A może Tomek znajdzie sobie nową partnerkę i stworzą nową rodzinę ? Wszystkich fanów serialu i Julki zapraszamy na nowe premierowe odcinki. W najbliższym czasie Julka na naszych ekranach będzie gościć dość często.

Wielki test wiedzy ekonomicznej

3 lutego 2014r. odbył się już po raz trzeci Wielki test wiedzy ekonomicznej. Tegoroczną edycję wygrali Julia Wróblewska i Marek Molak - najmłodsi uczestnicy zabawy. Rywalizacja miała miejsce w studiu TVP w Warszawie. Zmierzyli się ze sobą znani i lubiani z polskich seriali, głównie przedstawiciele "M jak Miłość" i "Klanu". Marek M. godnie reprezentował "Barwy szczęścia". Julka jest uczennicą 3 klasy gimnazjum i jak zdradziła w późniejszych wywiadach, głównie wiedza z WOS'u i historii pozwoliła jej prawidłowo odpowiadać. Marek twierdził, że wygrana to przede wszystkim zasługa młodej aktorki, ale Julka definitywnie stwierdziła, że bez pomocy Marka zwycięstwa by nie było. Wygraną 30 000 zł przekazali na Fundację Mam Marzenie - Wybrałam fundację Mam Marzenie dlatego, że jest bardzo dużo potrzebujących dzieci, które mogą niedługo umrzeć ze względu na swoją chorobę i chciałabym, aby spełniły swoje ostatnie życzenia - mówi Julka.

Czuję się aktorką, a nie gwiazdą - WYWIAD MediaElite.pl
Julia, czym jest dla Ciebie Warszawa? Jakie ma dla Ciebie znaczenie?
Warszawa ma dla mnie duże znaczenie. Jest moim domem. Tu się urodziłam i dorastałam. Mam tu przyjaciół i wspomnienia.

Czy dobrze mieć młodszą siostrę? Bardzo trzeba się strać, by dbać i utrzymywać dobre relacje?
Młodszą siostrę dobrze jest mieć, ale utrzymanie dobrych relacji jest bardzo trudne, szczególnie kiedy siostra ma trudny charakter.

A jak Ci się układa współpraca z Dorotą Wodzińską, kreatorką fryzur gwiazd? Czujesz, że Dorotka ma bardzo pozytywną energię i ogromny, zdrowy dystans do siebie?
Współpraca układa mi się znakomicie. Pani Dorotka przyszykowała moją fryzurę na bal gimnazjalny, również fryzury do sesji dla AKPY. Pani Dorota ma naprawdę wielką pozytywną energię i zdrowy dystans! czytaj więcej...
TeleTydzień: Wcale nie jestem taką grzeczną dziewczynką. WYWIAD + ZDJĘCIA
TeleTydzień; nr 30/2014 - Wcale nie jestem taką grzeczną dziewczynką HISZPAŃSKIE WAKACJE?
Karierę aktorską zaczęła jako siedmiolatka, kiedy brawurowo zagrała w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Dziś 16-letnia Julka gra w serial "M jak miłość" i wciąż kocha pracę na planie.


Jakie są Twoje pierwsze wakacyjne wspomnienia?
- Pamiętam wakacje w Mielnie z moją siostrzyczką i rodzicami. Często jeździłam też do dziadków na wieś i nad morze.

A swój pierwszy wyjazd bez rodziców?
- Było ich wiele, szkolne wycieczki, wakacyjne kolonie i obozy, ale najmilej wspominam obozy harcerskie, na których byłam dwa razy. Było to ciekawe przeżycie, bo musieliśmy oderwać się od telefonu, internetu i całej tej wirtualnej rzeczywistości. Poznałam tam wiele interesujących osób. czytaj więcej
1,932,702 unikalne wizyty