J U L K A w T V
NOWE odcinki serialu M jak Miłość już od 01 września 2014r. na antenie TVP 2 !

Dowiedz się więcej: info * strona * foto


Najnowsze fotografie
BARTEK - modne buty nie tylko dla najmłodszych
W sklepach na dobre zagościły już jesienne i zimowe kolekcje. Wszak z dnia na dzień aura przypomina nam, że lato właśnie się skończyło. Czas pomyśleć o butach odpornych na jesienne słoty oraz ocieplanych na zimowe mrozy.

Kupując buty, warto zadbać nie tylko o ich wygląd zewnętrzny ale także o komfort naszych stóp. Jesienne i zimowe buty muszą spełniać szereg wymogów w tym zakresie a zwłaszcza buty produkowane dla dzieci.

Buty BARTEK to nie tylko wysoka jakość i funkcjonalność oferowanego obuwia. To również ciekawe i modne wzory. BARTEK z pewnością trafi w gusta nie tylko najmłodszych dzieci ale także trochę starszych, czy nawet .. młodzieży. Przekonała się o tym niedawno – Julia Wróblewska. Mimo, że Julka już dawno nie przypomina małej Michaliny z kultowej komedii "Tylko mnie kochaj", nadal w salonach BARTEK potrafi wypatrzyć dla siebie ciekawe modele butów. Wraz z Julią salon BARTEK w podwarszawskich Jankach, odwiedziły kamery blogStar.pl - zobaczcie jakie modele przypadły Julce do gustu.

Event LEGO Chima
W dniu wczorajszym [14.09.2014r.] w warszawskim centrum handlowym ARKADIA odbył się event LEGO Chima, na którym nie zabrakło twarzy znanych z telewizji. Wśród gwiazd wraz z dziećmi pojawili się: Wojciech Majchrzak z córką Mirą, Ilona Felicjańska z synami Adamem i Maciejem, Agata Nizińska czy Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski. Pojawiły się również Marta Król i Martyna Wojciechowska. Julka Wróblewska przyszła z mamą i siostrą. zobacz zdjęcia

Wygenerowano w sekund: 0.04 2,147,217 unikalne wizyty