J U L K A w T V
Nowe odcinki serialu M jak Miłość
Pon. - Wt.; godz. 20:40 - TVP 2

Dowiedz się więcej: strona * foto

N A J N O W S Z E * F O T O G R A F I E

Julia w serialu M jak Miłość

Julia Wróblewska od 7 lat wciela się w postać Zosi Warakomskiej w jednym z najpopularniejszych polskich seriali "M jak miłość". Julka dołączyła do obsady w 2007r. jako rezolutna 9latka. Mała Zosia pojawiła się w życiu Tomka [Andrzej Młynarczyk] i Gosi [Joanna Koroniewska] nagle, po śmierci swoich rodziców i pozostała na zawsze. Jej obecność i obowiązek sprawowania nad nią opieki, zbliżyły do siebie Tomka i Małgosię i wkrótce wszyscy troję stali się rodziną. Zosia doczekała się brata - Wojtuś. Jednak po kilku latach Gosia postanowiła wyjechać wraz z synkiem do USA i opuścić rodzinę. Zosia i Tomek pozostali sam. Jak dalej potoczą się losy tych bohaterów ? Czy Zosia również wyjedzie do Stanów ? A może Tomek znajdzie sobie nową partnerkę i stworzą nową rodzinę ? Wszystkich fanów serialu i Julki zapraszamy na nowe premierowe odcinki. W najbliższym czasie Julka na naszych ekranach będzie gościć dość często.

Wielki test wiedzy ekonomicznej

3 lutego 2014r. odbył się już po raz trzeci Wielki test wiedzy ekonomicznej. Tegoroczną edycję wygrali Julia Wróblewska i Marek Molak - najmłodsi uczestnicy zabawy. Rywalizacja miała miejsce w studiu TVP w Warszawie. Zmierzyli się ze sobą znani i lubiani z polskich seriali, głównie przedstawiciele "M jak Miłość" i "Klanu". Marek M. godnie reprezentował "Barwy szczęścia". Julka jest uczennicą 3 klasy gimnazjum i jak zdradziła w późniejszych wywiadach, głównie wiedza z WOS'u i historii pozwoliła jej prawidłowo odpowiadać. Marek twierdził, że wygrana to przede wszystkim zasługa młodej aktorki, ale Julka definitywnie stwierdziła, że bez pomocy Marka zwycięstwa by nie było. Wygraną 30 000 zł przekazali na Fundację Mam Marzenie - Wybrałam fundację Mam Marzenie dlatego, że jest bardzo dużo potrzebujących dzieci, które mogą niedługo umrzeć ze względu na swoją chorobę i chciałabym, aby spełniły swoje ostatnie życzenia - mówi Julka.

Wielkanocny przepis od Julki
Julia Wróblewska

Hej! Zbliżają się Święta Wielkanocne. Pierwsze Wielkanocne Śniadanie zjadłam już w gronie gwiazd BlogStara a także, wraz z innymi gwiazdami, dekorowałam mazurki dla Tele Tygodnia. A dla Was dziś mam przepis na moje ulubione wielkanocne danie, czyli jaja faszerowane.
Teledysk "Czarne Chmury"
Już jest! Najnowszy teledysk Libera i Mateusza Grędzińskiego do utworu "Czarne Chmury" z udziałem Julki :-) POLECAMY !

1,573,936 unikalne wizyty