Każdy rok niesie za sobą nową modę, nowe trendy, możliwości. Dotyczy to tak naprawdę każdej dziedziny naszego życia. Jeżeli planujesz wesele czy inną dużą imprezę, musisz się liczyć z tym, że nie wszystko, co było na topie 5 lat temu, dziś też zadowoli gości. W tym artykule skupimy się właśnie na organizacji wesela, a dokładniej atrakcji na nim, jaką jest iluzjonista trójmiasto. Ile kosztuje pokaz iluzji? Czy goście będą po nim zadowoleni? Zapraszamy do lektury.

Iluzjonista na imprezę – Warto czy nie?

Czy kilka- kilkanaście lat temu ktokolwiek pomyślał, by na swoje wesele, urodziny, rocznicę czy inną imprezę zamówić pokaz iluzji? Jednak jak to zwykle bywa, przypływają do nas trendy z zachodu. A tam atrakcja jaką jest iluzjonista trójmiasto popularnością cieszy się od kilkunastu lat. W Polsce, póki co z największą przychylnością spotkało się to w dużych aglomeracjach, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Trójmiasto. Pytanie brzmi, czy warto zainwestować w taką atrakcję. O cenie powiemy w następnym akapicie. Teraz skupmy się na samym pokazie i emocjach z nim związanymi. Nie każdy lubi iluzję. Niektórych to po prostu nie bawi. Jeszcze inni iluzję ściśle łączą z magią, która nie jest dla nich jedynie niewinną zabawą, a kontaktem z siłami nieczystymi. Warto wziąć to pod uwagę. Można na przykład z wyprzedzeniem zapytać gości, jak zaparują się na takie atrakcje. Dla tych, którzy są ciekawi iluzji, z pewnością impreza, na której taka atrakcja będzie, zapadnie na długo w pamięć. Pokaz iluzji to dobry moment żeby odsapnąć od tańców i zabaw, nie rozleniwiając się przy tym.

iluzjonista na imprezę

Ile kosztuje iluzjonista trójmiasto?

W zależności od rodzaju imprezy cena się zmienia. W przypadku dużych imprez firmowych czy wesel trzeba się liczyć z kosztem w przedziale od 1800 do 3000 złotych. Pokazy na imprezach prywatnych różnego rodzaju kosztują nieco mniej – około 1200-1400 złotych. Jeśli nie jesteś przekonany/na do tej atrakcji pamiętaj, że magik na wesele to nie jedyna możliwość, na którą możesz się zdecydować. Kolejną opcją jest pokaz fajerwerków. Są specjalne firmy, zajmujące się właśnie takimi pokazami. Koszt nie jest mały, ale wrażenia i powstałe w trakcie pokazu zdjęcia niezapomniane. A co powiesz na pokaz tańca? Opcji jest naprawdę wiele.